Vīrieši, vīrieši, vīrieši.


  Kādi mūsdienās ir vīrieši? Man kā Sistēmiķim ir saskare ar vīriešiem, kas nav sevi realizējuši. Vīrieši, kuriem nav nostiprinātas vīrišķās kvalitātes. Protams, tie stāsti par partneriem, par vīriem nāk no sievietēm, lielākoties, bet gadās arī, ka vīrieši nāk ar saviem jautājumiem. Un lielākoties tas ir par naudu, par realizāciju, pat nepieminot ģimenes, nepieminot partneres.  
Bet globāli ir tas kopējais fons ar kuru, vai par ko sūdzas– Latvijā, vīrieši-partneri, kuri Nav sevi realizējuši. 

Sievietes pa šiem gadiem ir izskrējušas dažādus maratonus un sevi sirdī (garīgi) pamodinājušas. Izpratušas sevi, savus paternus mēginājušas pārmācīt,bērnus pārtaisīt, savas vajadzības nostiprinājušas. Savas realizācijas, hobijus, darbus nostiprinājušas. Bet, kad jāķeras nopietni pie attiecību jautājumiem, nolaižas rokas. Kāpēc? Jo ir risks palikt vienai.  
Mīļās meitenes, sievietes, dievietes – teikšu jums tā, ja jūs izkopjat, izdziedināt savu iekšējo vīrieti, nobalansējat ar iekšējo sievieti un jūsu vēlme ir būt partnerattiecībās, jūs nekad nepaliksiet viena. Es zinu, ka katram cilvēkam Dievs ir iecerējis ideālo partneri – tieši tādu, kādu sieviete sev vēlas. Te padomājiet – kas ir tā jūsu patiesā vēlme? Kāpēc jums blakus ir tieši tāds partneris?  
Vēl ir aplams uzskats par otrām, trešām pusītēm. Ja jums ir vēlme satikt, būt ar otru pusīti, tas liecina par to, ka tu pati neesi vesela jeb neesi dziedinājusi sevi – savu sievišķo, vīrišķo daļu kā minimums. Un tad jau skatāmies – to vieglāk ir ieraudzīt un dziedināt sistēmisko sakārtojumu praksēs. Tuvākā jau 13.03.2025, vai sekojiet teTikšanas datumi. lai uzzinātu, kad notiek nākamās.  
Ja tu gribi, lai tevi balsta, palīdz, uzklausa vai kādu citu tavu dzīves sfēru aizpilda kāds cits cilvēks – tas nav par veselīgām partnerattiecībām. Tas drīzāk būs par vēlmi kādu savu daļu savas atbildības uzvelt uz otra pleciem. Protams, ka var ienākt vai jau ir jūsu attiecībās modelis, kur jūs viens otru balstat, aizpildāt tukšos caurumus.  


Piemēram:  Vīrietis nav finansiāli stabils – te viņam ir darbs, te nav. Un nav nekādu pazīmju, ka viņš varētu nostiprināt savu pamatfinansiālo plūsmu – vienmēr būs tikai darba ņēmējs, un pastāv risks, ka darbs var arī nebūt. Bet sievietei, partnerei, patīk un viņa viņu mīl tikai par solījumiem, saldiem vārdiem un, protams, tic tam, ka reiz, kaut kad viss uzlabosies. Tātad viņu attiecības turas uz nākotnes cerību.  
Kas patiesībā arī ir tas, kas viņus vieno – plāni par dzīvi, kas reiz būs. Bet, ja 40 gados, pēc jau padsmit nodzīvotiem gadiem kopā, vēl ir tāda kā pamatu būvēšanas saruna un visu laiku neiet un neiet, tad tas nav tikai par šodienas veiksmēm  vai neveiksmēm. Tās ir abu partneru dzimtas programmas, paterni.  
Kas iespējams abiem partneriem ir pazīstami no viņu izcelsmes ģimenēm, dzimtām. Kas var izpausties šodien kā noliegums vai neredzēšana, bet tieši tāds attiecību modelis divus partnerus tur kopā. Patiesībā tas varētu būt ne viņu modelis, bet kaut kādu ļoti stipru dzimtas saišu ieskauts. Viņi turpina savās dzimtās iemācītus, zināmus scenārijus, it kā saprotot, ka tā, kā dzīvoja viņu senči, viņi dzīvot negrib. Bet patiesībā atkārto tieši tos pašus dzīves principus.  
Te ir ļoti slideni un pat neredzami, jo dzīvē tas var izpausties ļoti dažādi.  Piemēram:  Abās dzimtās ir paterns – sievietēm iekarot ciema foršos čaļus, kuri kopdzīvē izrādās nav stabili, darbos nenoturīgi, vārdos plaši, ir labi mīļākie, mēdz paieties pa labi, pa kreisi, bet sievietēm ir sanācis aprecēties, radīt bērnus, lai pieturētu pie sevis, ar cerību, ka viņi būs uzticīgi tikai viņai. Un, protams, ka uz āru nekad neizrādīt vai noklusēt par iekšējiem skandāliem, par sāpēm un ciešanām, kas patiesībā ir šādās attiecībās.  
Un entās paaudzes tieši uz tāda attiecību modeļa veido savas attiecības. Bet šodien, kad pilnībā mainās attiecību modeļi, pamati divu cilvēku kopdzīvei – agresīvu, upurisku, vardarbīgu attiecību modelis vairs nav noturīgs. Partneri sāk saprast, ka tā dzīvot vairs nevar, bet kā pa jaunam – nezin kā.  
Nu, te bez Sistēmisko sakārtojumu praksēm neiztikt. Var, protams, iet savu ceļu un apzināti mainīt savus ieradumus, bet ir vērtīgi izzināt, kāpēc atkal un atkal attiecības nonāk vienā un tajā pašā "bēdiņā", atkārtojas strīdu iemesli. Nav patiesas laimes savstarpējās attiecībās. Neveidojas uzticība. Tas, kas paliek vienmēr, ir "plika mīlestība", ko viens vai abi partneri viens otram stāsta – mīlestība galvā, ar ausīm.  
Ar to, protams, var pietikt, bet tas nekad nav par "partnerattiecībām". 

 Šodien veselīgās partnerattiecībās ir absolūti citas prasības un vērtības. Pie tā, ka visu var un visu vajag, nav vairs jācieš un jāpacieš, ja vien tā nav abu vai viena partnera vēlme, un otrs to savu iemeslu pēc atbalsta. 
Bet patiesība ir tāda, ka uz šo mirkli jums ir tieši tāds partneris un tieši tādas partnerattiecības, kādas jūs katrs vēlaties – jūsu ideālais partneris. Ja jūs ar to nejūtaties laimīgi, tad jums ir pie kā strādāt.  
Vēl ir tāda patiesība – ja, piemēram, jums ir finansiāli stabils partneris, bet nav laba seksuālā dzīve, tad padomājiet – kāpēc? Un mainiet, mainieties abi kopā.  
Jo ticiet man – attiecības, ja vien abi grib, var noslīpēt līdz JŪSU ideālam. Ir tikai divi iespējamie varianti, pie nosacījuma, ja jūs vēlaties dziedināt sevi savās attiecībās:  
1. Vai nu jūsu partneris mainīsies, un, protams, jūs arī – jūs abi kopā mainīsiet savu attiecību modeli.

  2. Vai jūsu partneris NoMAinīsies.